Çanakkale

Gün geçtikçe dijitalleşen tanıtım dünyasında, ilgi duyduğunuz bir destinasyonun yüksek çözünürlükte, kaliteli fotoğraflarını bir bedel ödemeden bulabilmek, bu alanda en önemli problemlerin başında gelmekte.

Dünya’nın önde gelen, bilinir ve tanınır destinasyonları, birlikte çalıştıkları profesyonel fotoğrafçılar sayesinde; tanıtılacak şehirlerinin, otellerinin ya da turistik bölgelerinin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını ücretsiz olarak herkesin kullanımına açıyor. Böylece, ilgili destinasyon konusunda araştırma yapan kitle daha kaliteli, kontrollü, birbiriyle aynı dili konuşan görsellerle karşılaşıyor.

Sonuç olarak; destinasyon stratejisine uygun olarak seçilmiş, rötuşlanmış, temizlenmiş, renk düzeltmeleri ve kompozisyon düzenlemeleri yapılmış bu görseller, insanlar üzerinde pozitif duygu ve düşünceler yaratarak bütünlük oluşturmakta ve marka şehir algısını kuvvetlendirmektedir.

Bu bölümde Çanakkale’nin iki yüzden fazla yüksek çözünürlüklü fotoğrafını ücretsiz olarak kullanabilme imkanı sağlıyoruz. Bu fotoğraflar, herhangi bir telif içermeden, faydalanmak isteyen herkesin kullanımına açıktır. Fotoğraflarda yer alan ve model olarak kullanılan Çanakkaleli vatandaşların, fotoğraflarıyla ilgili her türlü izinler de alınmıştır.

Çanakkale fotoğraf arşivini önümüzdeki yıllarda genişletmeye devam etmek, güncellik ve daima göz önünde olma anlamında son derece faydalı olacaktır.